مشاوره حقوقی حل اختلاف

برای رسیدن به بهترین نتیجه ممکن برای یک مورد، داشتن یک تیم نخبه ای از وکلای مجرب جهت مشاوره حقوقی حل اختلاف بسیار ضروری است. تیم حل و فصل اختلاف ما مجهز به رسیدگی به هر مورد، با وسعت تجربه قانونی، از جمله:
مدیریت پرونده های مدنی، تجاری و جنایی
مشاوره در معاملات املاک و مستغلات
نمایندگی حمل و نقل و مسائل حقوقی حمل و نقل
رسیدگی به پرونده های IPR و اختلافات کار؛اختلافات خانواده و طلاق
با دقت بررسی خطر و هزینه های دادرسی، ما راهبردهای سفارشی برای مشتریانمان ایجاد می کنیم. به همین ترتیب، اهداف ما در رابطه با اهداف و انتظارات مشتریان ما تغییر می کند. کنترل کیفیت بسیار مهم است. ما با زمان ما کارآمد، هدف گرا و سخاوتمندانه هستیم. بررسی دقیق و آماده سازی گسترده، نشانه هایی از عمل ما است.

داوری

داوری می تواند به جای تحمل یک محاکمه پر هزینه و طولانی بتواند تفکری با احتیاط بیشتری داشته باشد. ما موارد بی شماری را ارائه دادیم، از شرکت ها به دولت، و در هر دو مورد داوری دائمی و نهادی به خوبی شناخته شده است. تجربه ما انواع مختلفی از صنایع را شامل می شود:
حمل و نقل
اجرای حکم دادگاه (هر دو محلی و بین المللی)
ساخت و ساز
خودرو
دارویی
آژانس بازرگانی

 مشاوره حقوقی حل اختلاف

مشاوره حقوقی حل اختلاف

دعوی قضایی

قضاوت هوشمندانه و موثر در قبال عمل ماست. ما هر دو پیچیدگی و ظرافت قانون محاکمه را درک می کنیم. هر حرکتی که ما انجام می دهیم در بهترین شرایط مشتریان ماست. برای شفافیت، ما مشتریان خود را با تمام تصمیمات رضایت و مطلع می کنیم.

ما موارد را در مقیاس بین المللی ارائه دادیم، در مواردی که مربوط به:
حمل و نقل (شامل هواپیما، خودرو، حمل و نقل)
فناوری (از جمله الکترونیک، رسانه، مخابرات و رسانه های اجتماعی)
محصولات مصرفی (از جمله مارک های لوکس و خرده فروشان)
انرژی (از جمله نفت و گاز)
غذا، نوشیدنی
دارویی

دادرسی کیفری

دادرسی کیفری در مسائل بیمه مستلزم احتیاط و دقت است. درک این دو فضیلت به ما کمک کرد که از مشتریان در پرونده های برجسته ای که توسط وکلای دادگستری، وکلای دادگستری و دیگر نهادهای نظارتی دستور داده شده است، دفاع کنند.

این که آیا یک پرونده جنایی یا روند تجدید نظر مرتبط با آن، هدف ما باقی می ماند. ما می خواهیم برای مشتریان ما بهترین نتیجه را بدست آوریم. تیم با تجربه ما در پیچیدگی دادرسی دادگاه، مدیریت سناریوهای سؤال همزمان و ارائه پشتیبانی در پرونده های مدنی مفید است.

اغلب ما می توانیم تحقیقات را با طعنه و بدون پیگرد و اقدام عمومی حل کنیم.
کمک به استرداد و مسائل عفو
آزادی مشتریان از حسابهای بلاک شده و ردیابی دارایی (حتی بین المللی)
حفاظت در برابر نقض اعتماد و موارد اختلاس
دفاع و حمایت در دادگاه های عمومی
دفاع از رشوه، تقلب شرکت ها و موارد جعلی
مشاوره در امور قانونی و جبران
حفاظت از مشتریان از مبارزه با پولشویی و تحقیقات داخلی

دعوی مالکیت معنوی

اختلافات مالکیت معنوی طبیعتا مفهومی و پیچیده است. به ویژه در مورد ضد جعل و نقض حق نسخه برداری، ما یک رهبر در مصر و منطقه به عنوان یک کل هستیم. تجربه گسترده ما ما را به میزان بسیار موفقیت آمیز در دفاع از دادرسی و مدیریت مالکیت معنوی به ما به دست آورده است. کسب و کارهای متعدد و افراد ما را در موارد بالا به دلیل موفقیت ما به ما سپرده است.

تیم حل اختلافات شرکت در طیف وسیعی از پرونده های مالکیت فکری، از اختلافات ساده به پرونده های پررقابت توصیه می شود. این کار برای احزاب بزرگ و کوچک انجام می شود، از مخترعان فردی تا شرکت های راه اندازی شده و شرکت های بین المللی.

تیم ما طیف گسترده ای از زمینه های فنی در زمینه علوم، مهندسی، بیوتکنولوژی و زمینه های مرتبط با کامپیوتر دارد. ما می توانیم به طور موثر از موارد فنی پیچیده دفاع کنیم، از جمله:
اختلافات تبلیغاتی
دادرسی اطلاعات محرمانه
موارد نقض حق نسخه برداری
اختلافات نام دامنه و دعوی قضایی
پرونده طراحی صنعتی
پرونده های مالکیت معنوی
تجاوز به اختراع، تداخل ثبت اختراع و مقررات مربوط به آنتی تراست
علائم تجاری و اختلافات تجاری
علائم تجاری تقلب و دعوی نقض حقوق بشر
مخالفت با علائم تجاری و رسیدگی لغو
دادگستری رقابت ناعادلانه

مدیریت املاک و مستغلات

املاک و مستغلات یک سرمایه گذاری قابل توجه است. این که آیا مشتری خرید، فروش، اجاره دادن، تهیه و یا تأمین مالی است، ضروری است که هر عنصر معامله از طریق لنز قانونی به شدت مورد بررسی قرار گیرد.

تیم ما فضای املاک و مستغلات را می داند. ما در بخش های مختلف از جمله خودرو، ساخت و ساز ملک ، محصولات مصرفی، الکترونیک، خرده فروشی، خدمات بهداشتی، بیمه و زیرساخت کار می کردیم.

طیف وسیعی از مشتریان شامل زمینداران بین المللی، توسعه دهندگان ملک، سازندگان و سرمایه گذاران هستند که همه آنها ما را برای خدمات جامع و پشتیبانی ویژه ما دنبال کرده اند.

با توجه به گستردگی متمایزی از مشتریان، خدمات ما باید به همان اندازه دور از دسترس باشد:
مذاکره
تهیه و ثبت مالکیت مالکیت
مشاوره مستقل و اشغال استراتژیک
لیزینگ و مدیریت نمونه کارها
قراردادهای ساخت و ساز و مدیریت
پیگیری پروژه های توسعه املاک در هر مرحله از چرخه زندگی خود
تامین مالی و ساختار صندوق
استراتژی توسعه
کمک و همکاری با پروژه های مشارکت عمومی و خصوصی.
ما در سراسر جامعه کسب و کار گسترده تر روابط داریم که به ما اجازه می دهد حل اختلافات با مهارت، با استفاده از مناسب ترین شکل از حل اختلاف قضایی و غیر قضایی شما را برطرف نماییم.
قراردادها
معاملات نمونه کارها (هر دو تک و مرز)
وراثت
وام مسکن
مالیات (برای املاک و مستغلات)
ثبت

مشاوره حقوقی حل اختلاف

مشاوره حقوقی حل اختلاف

حل اختلاف کار و اشتغال

مرور قوانین پیچیده کار و اشتغال در منطقه می تواند دشوار و ناامید کننده باشد. ما سابقه کشف راه حل های ایمن برای قوانین اشتغال، به حداقل رساندن مسئولیت کارفرمایان و ایجاد محیط کار قانونی را داریم.

با توجه به اسناد قانونی، می توان برنامه های مشارکت کارکنان، مشارکت ها، سیاست ها و دستورالعمل های تنظیم را پیش بینی کرد و حتی مجوز کار خارجی کارکنان را نیز تسهیل و اداره کرد، همراه با:
پیش نویس، مرور و مذاکره اسناد قراردادی
ایجاد قراردادهای کاری اجرایی
بررسی موارد اخراج کار و کاهش موارد (هر دو فرد و جمعی)
مدیریت مسائل مربوط به کار پس از ادغام یا کسب
ایجاد پاداش، سهام و طرح های دیگر

موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی به شما عزیزان می باشد.وکلای متعهد موسسه حقوقی پاد در تمامی زمینه های حقوقی و کیفری و  مشاوره حقوقی حل اختلاف دعاوی شما را متبحرانه پیگیری خواهند کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.